Sprawdź status przesyłki:
787 676 676
biuro@smskurier.pl
  • Polski
  • Українська (Україна)

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług w najniższych cenach.

Od 2015 r. jesteśmy obecni na rynku stale poszerzając swoja ofertę o kolejne firmy, a także rozwiązania ułatwiające korzystanie z tych usług. A to wszystko bez wiążących umów ilościowych.
 

ZASIĘG

 
Jesteśmy jedynym biurem w regionie, które prowadzi odbiór przesyłek własnym transportem. Przez takie rozwiązanie łatwo można umówić godzinę przyjazdu kuriera, a także zminimalizować formalności związane z nadaniem przesyłki.
Obecnie prowadzimy odbiór własny na terenie miast:
- Przemyśl
- Jarosław
- Radymno
- Dynów
- Dubiecko
 

ROZWÓJ

 
Od początku prowadzenia działalności mieliśmy ogromne plany. To dzięki naszym Klientom je realizujemy. Paczkę, możesz nadać w komfortowym i dobrze wyposażonym biurze lub zamówić kuriera do domu lub firmy. Przychodząc do naszego biura masz do dyspozycji wszystko co potrzebne, aby zapakować swoją przesyłkę. Bezplatnie. Wspólpracujemy z niemal wszystkimi dużymi przewoźnikami co przeklada się na spore doświadczenie w tej branży. Nie tylko wyślemy, ale także profesjonalnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie usługi. Prowadząc własny odbiór przesyłek jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Sprawdź nas!