Sprawdź status przesyłki:

O nas

biuro

 Od 2003 roku nadajemy paczki. Najpierw jako sprzedający na portalach aukcyjnych, później jako właściciele sklepu internetowego z odzieżą poznawaliśmy nie tylko tajniki sprzedaży internetowej, ale także wysyłki pocztowej i kurierskiej. Kto jak kto, ale doskonale znamy uczucie stania w kolejkach na poczcie. Wtedy właśnie zrodziła się pierwsza myśl o punkcie kurierskim. Takim z prawdziwego zdarzenia, gdzie nie czeka się w kolejkach, nie wypełnia sie tysięcy druków, gdzie sprzedawana usługa jest na najwyższym poziomie. Choć pomysł był od dawna to z decyzją o powstaniu naszych biur czekalismy do 2015 r. To od wtedy jesteśmy obecni na rynku stale poszerzając swoja ofertę o kolejne firmy realizujące usługi, a także rozwiązania ułatwiające korzystanie z tych usług. A to wszystko bez wiążących umów ilościowych. Zaczynaliśmy od skromnie wyposażonego biura na ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu, obecnie to już trzy biura stacjonarne w dwóch miastach oraz telesprzedaż w stolicy regionu Rzeszowie. Minione 5 lat to również tysiące obsłużonych klientów, którzy nadali dziesiątki tysięcy paczek. Jesteśmy Państwu za to bardzo wdzięczni.
 

 

zasięg ZASIĘG

 
Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która prowadzi odbiór przesyłek własnym transportem. Przez takie rozwiązanie łatwo można umówić godzinę przyjazdu kuriera, a także zminimalizować formalności związane z nadaniem przesyłki. Przyznaj sam ile razy czekałeś na podjazd kuriera, a ten przyjeżdzał na koniec dnia lub w ogóle nie podjechał? To frustrujące, rzuca również cień na całą firmę i niszczy obraz dostawy nawet jeśli była sprawna.
 
Obecnie prowadzimy odbiór własny na terenie miast:
- Przemyśl
- Jarosław
- Rzeszów
- Radymno
 
Za naszym pośrednictwem możecie zlecać odbiór przesyłek z całego kraju, Europy, świata.
 

 

 

 

 

 

ROZWÓJ

 

ROZWÓJ

 
Nie lubimy stać w miejscu. Zawsze stawiamy na rozwój, naszym celem jest stworzenie marki rozpoznawalnej conajmniej w regionie. To dzięki naszym Klientom cele te skutecznie realizujemy. Paczki, możecie nadać w komfortowych i dobrze wyposażonych biurach lub zamówić kuriera do domu lub firmy. Przychodząc do naszych biur masz do dyspozycji wszystko co potrzebne, aby zapakować swoją przesyłkę. Bezplatnie. Wspólpracujemy z niemal wszystkimi dużymi przewoźnikami co przeklada się na spore doświadczenie w tej branży. Nie tylko wyślemy, ale także profesjonalnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie usługi. Jeśli prowadzisz e-sklep zintegrujemy się z Twoją platformą sprzedażową. Prowadząc własny odbiór przesyłek jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Sprawdź nas!