Sprawdź status przesyłki:

O nas

biuro

Od 2003 roku nadajemy paczki. Najpierw jako sprzedający na portalach aukcyjnych, później jako właściciele sklepu internetowego z odzieżą poznawaliśmy nie tylko tajniki sprzedaży internetowej, ale także wysyłki pocztowej i kurierskiej. Kto jak kto, ale doskonale znamy uczucie stania w kolejkach na poczcie. Wtedy właśnie zrodziła się pierwsza myśl o punkcie kurierskim. Takim z prawdziwego zdarzenia, gdzie nie czeka się w kolejkach, nie wypełnia się tysięcy druków, gdzie sprzedawana usługa jest na najwyższym poziomie. Choć pomysł był od dawna to z decyzją o powstaniu naszych biur czekaliśmy do 2015 r. To od wtedy jesteśmy obecni na rynku stale poszerzając swoja ofertę o kolejne firmy realizujące usługi, a także rozwiązania ułatwiające korzystanie z tych usług. A to wszystko bez wiążących umów ilościowych. Zaczynaliśmy od skromnie wyposażonego biura na ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu, obecnie to już trzy biura stacjonarne w dwóch miastach oraz telesprzedaż w stolicy regionu Rzeszowie. Minione 5 lat to również tysiące obsłużonych klientów, którzy nadali dziesiątki tysięcy paczek. Jesteśmy Państwu za to bardzo wdzięczni.

zasięg

ZASIĘG

Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która prowadzi odbiór przesyłek własnym transportem. Przez takie rozwiązanie łatwo można umówić godzinę przyjazdu kuriera, a także zminimalizować formalności związane z nadaniem przesyłki. Przyznaj sam ile razy czekałeś na podjazd kuriera, a ten zgłaszał się dopiero na koniec dnia lub w ogóle nie podjechał? To frustrujące, rzuca również cień na całą firmę i niszczy obraz dostawy nawet jeśli była sprawna. 

Obecnie prowadzimy odbiór własny na terenie miast:

  • Przemyśl
  • Jarosław
  • Rzeszów
  • Radymno

Dokąd dostarczamy przesyłki?

Klienci, którzy zaufają naszemu przedsiębiorstwu, mogą zlecić nam dostarczenie przesyłki nie tylko na terenie kraju, ale również za granicę. Dokąd dokładnie jesteśmy w stanie doręczyć paczkę? Jeśli chodzi o Polskę to w tym przypadku docieramy do jej najdalszych zakątków. Nie stanowi zatem dla nas żadnego problemu dowiezienie towaru nawet do najbardziej wysuniętych punktów kraju. Jak wygląda sytuacja w przypadku przesyłek zagranicznych? Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Dostarczamy je aż do dwustu czterdziestu czterech krajów na całym świecie. Wśród nich znajdują się wszystkie państwa Starego Kontynentu oraz wiele innych obszarów. Paczki doręczamy bowiem między innymi do Ameryki Południowej oraz Północnej, do Afryki, Azji, a nawet do Australii. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług, zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub poprzez e-mail.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących usługi kurierskie. Dlaczego zatem warto zaufać właśnie nam? Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Jednym z najważniejszych z nich jest niezwykle bogata oferta. Z paczkami docieramy bowiem nie tylko na obszar całej Polski, ale do wspomnianych już ponad dwustu krajów na świecie. Oprócz tego współpracujemy z czołowymi kurierami na rynku. To światowi liderzy branży, którzy cechują się niezwykle sprawnym działaniem gwarantując tym samym terminowe dostarczanie przesyłek. Ogromną zaletą naszej firmy jest także możliwość nadania paczki bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy bowiem skontaktować się z nami, a nasz pracownik odwiedzi Państwa i odbierze paczkę z mieszkania lub firmy.

Specjalne oznaczanie delikatnego towaru

Jesteśmy w pełni świadomi tego, że wielu Klientów wysyła paczki, w których umieszczany jest delikatny towar. Chodzi na przykład o produkty szklane, porcelanowe czy wykonane z papieru. W takich przypadkach nie muszą się jednak obawiać Państwo, że artykuły ulegną zniszczeniu podczas transportu. Na życzenie Klientów możemy nanieść na paczkę specjalne oznaczenie, które będzie sygnałem dla kurierów, że mają do czynienia z delikatnym towarem. Choć wszystkie przesyłki są traktowane ostrożnie, paczki ze specjalną sygnaturą będą transportowane ze szczególną uwagą. Jaki jest koszt nadania tego typu przesyłek? Różnica względem tradycyjnych paczek nie jest wysoka i wynosi ona zaledwie kilka złotych więcej. Warto jednak pamiętać, że mimo wszystko towary należy zabezpieczyć w odpowiedni sposób. Można do tego użyć między innymi styropianu, folii bąbelkowej lub papieru.

Opakowania do przesyłek

Klienci, którzy skorzystają z naszej oferty, mogą zupełnie bezpłatnie odebrać opakowania niezbędne do zabezpieczania przesyłki. Udostępniamy bowiem nie tylko klasyczne foliopaki, ale także wiele innych produktów do umieszczenia w nich transportowanego towaru. Są to między innymi:

  • kartony,
  • folie bąbelkowe i stretch,
  • koperty.

W celu prawidłowego zabezpieczenia towaru Klienci mogą skorzystać również ze specjalnych taśm pokrytych niezwykle silnym klejem. Paczka przygotowana przy użyciu wspomnianych narzędzi z pewnością będzie odpowiednio chroniona i nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Nie lubimy stać w miejscu. Zawsze stawiamy na rozwój, naszym celem jest stworzenie marki rozpoznawalnej conajmniej w regionie. To dzięki naszym Klientom cele te skutecznie realizujemy. Paczki, możecie nadać w komfortowych i dobrze wyposażonych biurach lub zamówić kuriera do domu lub firmy. Przychodząc do naszych biur masz do dyspozycji wszystko co potrzebne, aby zapakować swoją przesyłkę. Bezplatnie. Wspólpracujemy z niemal wszystkimi dużymi przewoźnikami co przeklada się na spore doświadczenie w tej branży. Nie tylko wyślemy, ale także profesjonalnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie usługi. Jeśli prowadzisz e-sklep zintegrujemy się z Twoją platformą sprzedażową. Prowadząc własny odbiór przesyłek jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Sprawdź nas!