Sprawdź status przesyłki:
787 676 676
biuro@smskurier.pl
  • Polski
  • Українська (Україна)

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług w najniższych cenach.

Od 2015 r. jesteśmy obecni na rynku stale poszerzając swoja ofertę o kolejne firmy, a także rozwiązania ułatwiające korzystanie z tych usług. A to wszystko bez wiążących umów ilościowych. Obecnie to już trzy biura stacjonarne w dwóch miastach oraz telesprzedaż w stolicy regionu Rzeszowie.
 

ZASIĘG

 
Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która prowadzi odbiór przesyłek własnym transportem. Przez takie rozwiązanie łatwo można umówić godzinę przyjazdu kuriera, a także zminimalizować formalności związane z nadaniem przesyłki. Przyznaj sam ile razy czekałeś na podjazd kuriera, a ten przyjeżdzał na koniec dnia lub w ogóle nie podjechał? To frustrujące, rzuca również cień na cała firmę i niszczy obraz dostawy nawet jeśli była sprawna. 
 
Obecnie prowadzimy odbiór własny na terenie miast:
- Przemyśl
- Jarosław
- Rzeszów
- Radymno
 
Za naszym pośrednictwem możecie zlecać odbiór przesyłek z całego kraju, Europy, świata.
 

ROZWÓJ

 
Nie lubimy stać w miejscu. Zawsze stawiamy na rozwój, naszym celem jest stworzenie marki rozpoznawalnej conajmniej w regionie. To dzięki naszym Klientom cele te skutecznie realizujemy. Paczki, możecie nadać w komfortowych i dobrze wyposażonych biurach lub zamówić kuriera do domu lub firmy. Przychodząc do naszych biur masz do dyspozycji wszystko co potrzebne, aby zapakować swoją przesyłkę. Bezplatnie. Wspólpracujemy z niemal wszystkimi dużymi przewoźnikami co przeklada się na spore doświadczenie w tej branży. Nie tylko wyślemy, ale także profesjonalnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie usługi. Prowadząc własny odbiór przesyłek jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biznesu. Sprawdź nas!