Sprawdź status przesyłki:
kurier
sms kurier

Przesyłki kurierskie – Przemyśl

Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak istotną rolę w łańcuchu dostaw pełnią sprawne usługi kurierskie. Niestety z pewnością każdemu z Państwa zdarzyło się, że odbiór towaru prze kuriera w Przemyślu nastąpił znacznie później niż było to ustalone. Aby uniknąć tego typu sytuacji, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zajmujemy się bowiem odbiorem przesyłek kurierskich w Przemyślu oraz okolicach, które następnie przekazujemy firmom transportującym towar. Z jakimi konkretnie przedsiębiorstwami współpracujemy? Naszymi partnerami są liderzy nie tylko krajowego, ale także światowego rynku. W związku z tym zawarliśmy umowy między innymi z:

  • UPS
  • DPD
  • InPost,
  • DHL,
  • Fedex,
  • GLS.

Dzięki temu w komfortowy i wygodny sposób, mogą Państwo nadać paczkę bez konieczności wychodzenia z domu, biura lub magazynu. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług, prosimy o kontakt.

przesyłki kurierskie

Tanie przesyłki kurierskie

W przypadku sprzedaży wysyłkowej istotne jest zagwarantowanie Klientom możliwie najkorzystniejszych cenowo warunków dostaw. Jesteśmy tego w pełni świadomi, ponieważ sami mamy doświadczenie w branży e-commerce, która z roku na rok cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. W związku z tym osoby, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć na wyjątkowo tanie przesyłki kurierskie w Przemyślu. Nawiązując współpracę z naszą firmą mają zatem Państwo doskonały argument do przyciągnięcia nowych inwestorów, których atrakcyjny koszt dostawy może skłonić do podjęcia decyzji zakupowej. Istotną zaletą korzystania ze świadczonych przez nas usług jest również między innymi brak konieczności podpisywania umów. Jeśli chodzi o obszar naszej działalności to realizujemy przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Ponadto Klienci, mogą nadać u nas towary na paletach, gabarytowe, a także nietypowe.

Szybkość

Przesyłki krajowe (również paletowe) w 97% dostarczane są w ciągu 24h. Przesyłki zagraniczne dostarczane są od 2-5 dni roboczych w zależności od kraju przeznaczenia. Istnieje możliwość nadania przesyłki lotniczej i skrócenia czasu dostawy do 1-2 dni roboczych.

Wygoda

Przyjedziemy po Twoją przesyłkę we wskazane przez Ciebie miejsce. Wystarczy, że zamówisz kuriera przez formularz na stronie, telefonicznie lub przez profil Facebook. Tylko u nas za usługi możesz zapłacić kartą w biurze lub u kierowcy.

Doświadczenie

Na rynku obecni jesteśmy już blisko pięć lat. Znamy każdą firmę przewozową, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedniego przewoźnika spełniającego Twoje konkretne wymagania. Służymy radą i pomocą przed i po nadaniu Twojej przesyłki.

Najtańsze przesyłki kurierskie